معرفی شرکت

 

شرکت بازرگانی آنزیم سازان سورنا بعنوان نماینده ی انحصاری شرکت Biochem ایتالیا و تحت نظارت سازمان غذا و دارو با داشتن گواهینامه معتبر GMP اقدام به واردات کالاهای شرکت مذکور، با نام تجاری Lactoferm  با تنوع فراوان و کیفیت های ویژه نموده است.

در حال حاضر مفتخریم که شرکت Biochem  با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز جهان و همچنین در دسترس داشتن لابراتورهای معتبر و نیز با هماهنگی تحت نظارت مسئول فنی شرکت آنزیم سازان، مواد اولیه را مطابق با شرایط اقلیمی ایران عزیز تولید و در اختیار ما قرار داده است.

شایان ذکر است کارشناسان فنی شرکت آنزیم سازان با بیش از 11 سال تجربه در زمینه محصولات اولیه، استارترها، طعم دهنده، آنزیم ها و...... همراه با به روز نمودن و ارتقاء کیفیت محصولات در جهت رشد سلامت جامعه و ایران عزیز ارائه خدمت می نمایند.

همچنین قابل ذکر است در خصوص رضایتمندی مشتریان علاوه بر ارتقاء پیوسته کیفیت و ارائه محصولات جدید، این شرکت در خصوص مشاوره و پشتیبانی محصولات، چیدمان خطوط لبنی، رفع آلودگی خطوط تولید، کاهش ضایعات خطوط تولید و کاهش هزینه تولید نیز فعالیت دارد.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت در حال حاضر شامل : انواع استارترهای ماست قالبی، استارترهای ماست چکیده، استارترهای ماست پروپیوتیک، استارترهای دوغ، استارترهای کفیر گاز دار و بدون گاز، استارترهای پنیر  UF، استارترهای پنیر خامه ای و انواع استارترهای مزوفیل می باشد.