اهداف شرکت آنزیم سازان سورنا

 

اهداف شرکت: 

شرکت آنزیم سازان سورنا (نمایندگی انحصاری BIOCHEM ایتالیا ) از ابتدای سال 89 با اهداف بلند مدت بازرگانی و اقتصادی و وارد نمودن مواد اولیه‌ی مورد نیاز و غیرقابل تولید در داخل کشور، به‌ویژه در بخش تولید  محصولات لبنی تأسیس گردید.  

با گذشت زمان، این شرکت با بهره گیری از کادر مدیریت و پرسنل مجرب و باسابقه در امر تولید محصولات لبنی، و متخصص در امور واردات مواد اولیه‌ی این محصولات، در راستای تخصصی نمودن حوزه‌ی فعالیت های کاری خود تلاش فراوان نموده است. 

بدین منظور، شرکت آنزیم سازان سورنا توسط شرکت بزرگ BIOCHEM در ایتالیا موفق به تولید محصولات خاص و سازگار با شرایط خاص میکروبی مطابق با خواسته‌ی بومی کشور ایران گردیده است. 

درحال حاضر این شرکت با عرضه‌ی محصولات متنوع مشغول به همکاری با کارخانجات لبنی معتبر و شناخته شده می‌باشد که صحت این محصولات در آزمایشگاه‌های ‌تخصصی اداراه غذا و دارو و همچنین اداره استاندارد مورد تأیید قرار گرفته‌ است. 

این شرکت در حال خدمات‌دهی و ارسال مواد اولیه‌ی مورد نیاز بسیاری از کارخانجات لبنی در سراسر کشور و حتی برخی کشورهای اطراف می‌باشد. 

لازم به توضیح است که با توجه به زنجیره‌ی ایجاد شده و تخصصی گردیدن کار، متخصصین و کارشناسان فنی این شرکت مستقر در ایران و ایتالیا، همواره با پیگیری گزارشات ارسالی از کارخانجات مصرف کننده، به صورت پویا با ایجاد تغییرات نسبت به خواسته‌های مشتریان، نسبت به ایجاد تغییرات مفید و بالا بردن سطح کیفی و  کمی محصولات نهایت تلاش خود را به‌کار گرفته اند و چنانچه مصرف کنندگان آتی محصولات این شرکت، نظرات و پیشنهادات یا حتی سفارش های خاصی برای تولیدات کارخانجات خود داشته باشند، این خواسته ها و تغییرات برای آن‌ها به طور ویژه لحاظ خواهد گردید. 

در خاتمه، ضمن تشکر از صرف وقت و حسن انتخاب شما، امید داریم تا به پشتوانه‌ی حمایت، نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، همواره با پویایی در روند تکامل روزافزون محصولات این شرکت، بتوانیم مطابق با نوآوری های روز دنیا در مسیر ارائه‌ی محصولات سالم و متنوع در صنایع لبنی، دارویی و دامی وابسته گامی هرچند کوچک برداریم.