آشنایی با شرکت آنزیم سازان سورنا

->h1>مفتخریم که مختصری از فعالیت های شرکت آنزیم سازان و خدماتی که به صورت جانبی توسط کارشناسان این شرکت ارائه می گردد را به شرح و استحضار شما برسانیم .

فعالیت شرکت بازرگانی آنزیم سازان در زمینه ارائه محصولات و مواد اولیه صنایع غذائی بوده و با توجه به تخصص و تجربه و دانش مدیران شرکت ، اختصاصاً در زمینه واردات آنزیم ها ، استارترها و مواد اولیه تولید محصولات لبنی بیش از 11 سال است که در جهت بهبود تولید محصولات لبنی و ارتقاء و رشد سلامت جامعه ایران عزیز در کشور مشغول به فعالیت و ارائه خدمات می باشد .

دراین راستا شرکت آنزیم سازان از دانش و تخصص به روز و جهانی بهره گرفته و به عنوان نماینده انحصاری شرکتbiochem ایتالیا که یکی از بزرگترین لابراتوارهای تولید کننده مواد لبنی در اروپا می باشد ، واردات و ارائه محصولات این شرکت را به عهده دارد . محصولات ارائه شده توسط این شرکت شامل : انواع استارترهای ماست قالبی ، استارترهای ماست چکیده ، استارتر دوغ ، استارتر کفیر ، استارتر ماست پروبیوتیک ، استارتر مزوفیل ، UF و استارتر پنبر می باشد.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت آنزیم سازان میتوان به : مشاوره و ارائه انواع فرمولاسیون های لبنی برای کارخانجات شامل : انواع ماست های تازه ، ماست قالبی ، ماست های هم زده ، دوغ ، پنیر خامه ای ، کشک ، انواع دسر ( شکلاتی ، زعفرانی ، .... ) شیرهای طعم دار ( شیر موز ، شیر کاکائو ، ... ) انواع ماست چکیده ( چکیده موسیر ، چکیده خامه ای ، چکیده ساده ، کم چرب ، پر چرب )

همچنین :

مشاوره و پشتیبانی محصولات و چیدمان خطوط لبنی ، رفع آلودگی خطوط تولید ، کاهش ضایعات خط تولید ، کاهش هزینه های تولید ارائه انواع طعم دهنده های طبیعی جهت دوغ

طراحی فرمولاسیون های میکس ( باکتری – اسانس )

مشاوره افزودنی های شیمیائی مرتبط با صنایع غذائی از تولید کنندگان و شرکت های معتبر جهانی به همراه ارائه مشاوره در خصوص نوع و میزان مصرف هر ماده ، اشاره کرد .

لازم به ذکر است محصولات این شرکت کیفیت بالا و قیمت مناسبی برای کارخانجات صنایع لبنی ایران دارد .

امید است که شرکت آنزیم سازان توانسته باشد سهم کوچکی را در جهت بهبود صنایع غذائی لبنی و سلامت هموطنان و جامعه ایران عزیز ادا کرده باشد و در آینده نیز در کنار دیگر همیاران و همکاران صنایع غذائی ، همچنان مفتخر به ارائه خدمت به ایران سربلند و عزیز باشد .

با تشکر

شرکت بازرگانی آنزیم سازان سورنا